Zczuba.tv

Aktualności

Pierwsze punkty

• autor: TooMo92, 2010-08-24 13:37

W drużynie Lks-u Gorzów w ostatnich dniach nie działo się zbyt dobrze. Wysoko przegrane derby odejście trenera Wiesława Liszki co za tym idzie jego syna Przemka oraz Irka Palki chodź ten zostanie u nas do końca rundy.
Chwała za to chłopakom że zdołali się podnieść mimo wszystko że trenera nie było na meczu w niedziele.

W 2 kolejce Lks podejmował Zaborzankę Zaborze faworytem tego spotkania byli przyjezdni jednak jak się okazało przy odrobinie szczęścia Gorzów zdołał wygrać spotkanie 3:1. Mecz zaczął się dobrze dużo lepiej wyglądała gra Gorzowa którą konstruowaliśmy od tyłu i bardzo dobrze to wyglądało. pierwszą dogodną sytuacje zmarnowal R.Rybak na początku spotkanie nie wykorzystał sam na sam, następnie dobra sytuacje miał R.Ryska który strzelał z "szesnastki" chwile później ten sam zawodnik zmarnował sytuacje sam na sam. W 35 min długa piłkę z połowy posłał S.Wróbel którą przeją T.Opitek i silnym strzałem nad bramkarzem posłał ją do siatki :) Chwile później akcje przeprowadził B.Waliczek ,  który z ciągnął 3 zawodników na siebie na lini pola karnego podał piłkę do wychodzącego T.Opitka a ten znowu silnym strzałem nad bramkarzem strzela na 2:0 :).Goście zaczęli ze środka boiska  robią akcje i momentalnie staje się 2:1.W drugiej części spotkania przyjezdni przeważali stworzyli sobie jakieś 5 sytuacji lecz w tym dniu brakowało im trochę szczęścia. W 75 minucie zabójcza kontrę przeprowadzili zawodnicy Gorzowa Feliks zagrał długa piłkę do Dresa ten przyjmując piłkę w polu karnym strzela na 3:1 i ustala wynik spotkania.Do końca meczu Gorzów kontrolował grę i tym samym odniósł zasłużone zwycięstwo nad gościami  z Zaborza.
W przyszły weekend Lks zagra w Zatorze o 17 miejmy nadzieję że uda nam się przywieść korzystny wynik :)
Skład: Marszałek, Palka, Baran, Wróbel, Wesecki, Mańkut(70 Feliks) , Waliczek, Pik, Ryska( 83 Dłubisz), Rybak ( 75 Rzeszkowski),T.Opitek (82 Kuśmierz)