Zczuba.tv

Aktualności

Zwycięstwo na inaugurację

• autor: wesolutki97, 2014-08-17 14:04

Na inaugurację nowego sezonu w A-klasie, LKS Gorzów po dobrym meczu pokonał spadkowicza z Wadowickiej okręgówki Przeciszovie Przeciszów 1:2.

Przeciszovia Przeciszów - LKS Gorzów 1:2 (0:1)

0:1 – Siwoń 20 min.
1:1 – Matla  68 min.                                                                                                                               1:2 – Cwieląg 80 min.

LKS Gorzów: Wojtków - Wandas, Jałowy, Krzyśko, Cwieląg, Cieciera, Kotwicki (46 min. Waliczek), Opitek T., Siwoń (46 min. Wesecki P.), Bodziony (80 min. Zawadzki), Jeleń (70 min. Rojek)

Żółte kartki: Wandas, Cieciera, Kotwicki, Krzyśko, Wesecki P.

Faworytem sobotniego meczu byli gospodarze którzy przez wielu są uważani jako faworyci do awansu i mieli ochotę na 3 punkty.

Przechodząc do samego spotkania, to przez pierwsze 10 minut to właśnie gospodarze atakowali naszą bramkę i zmusili nas do gry na własnej połowie, a my staraliśmy się grać prostopadłymi piłkami. Po tych 10 minutach fala ataków gospodarzy zmalała i wkońcu my zaczęliśmy dyktować warunki, jednak to gospodarze w 13 minucie mogli wyjść na prowadzenie kiedy to z rzutu wolnego zawodnik Przeciszovi przymierzył po długim rogu jednak "Komin" efektownie wybronił ten strzał. W 20 minucie akcja bramkowa, Michał Kotwicki posłał długą piłkę na skrzydło do Siwonia a ten z powietrza huknął w kierunku bramki z ponad 30 metrów i przelobował bramkarza, a więc 0:1 dla Gorzowa. W pierwszej polowie juz nic się nie wydarzyło.

Druga połowa to znowu ataki zespołu z Przeciszowa jednak nie takie jak w pierwszej połowie gra była bardzo wyrównana i jak jedna tak i druga drużyna miała okazję do strzelenia bramki, to udało się gospodarzom w 68min. z rzutu wolnego zawodnik Przeciszovi strzelil bramkę wyrównującą. Ta bramka dodała wiatru w żagle drużynie gospodarzy którzy szukali drugiej bramki która dałaby im prowadzenie, jednak to nasza drużyna w 80min. objęła prowadzenie po indywidualnej akcji lewą stroną Damian Bodziony okiwał 5,6 zawodników i tuż przed bramkarzem podał piłkę wzdłuż bramki a do niej dopadł Wojciech Cwieląg który skierował pilkę do pustej bramki i to wałaśnie on ustalił wynik spotkania. Koniec meczu Przeciszovia 1:2 LKS Gorzów i 3pkt. jadą do Gorzowa !!