Wojtków- Wandas, Baran, Opitek, P. Wesecki, Ozimina, Waliczek, Rojek (90. Rzeszowski), K. Wesecki, Cieciera (80. Ryska), Jeleń

2:2 - 54min.

3:2 - Maciej Jeleń 62min.

4:2 - Piotr Cieciera 75min.

5:2 - Marcin Baran 85min.

Nasza drużyna od początku meczu przeważała jednak nie potrafiła udowodnic tego bramką mając pare dogodnych sytuacji, ale to my znowu musieliśmy gonić wynik ponieważ w 15 minucie brak komunikacji między bramkarzem a jednym zobrońców i goście zdobywają kuriozalną bramkę. W 35 minucie bramkę dającą wyrównanie zdobył Kamil Ozimina po tym jak prostopadłe podanie zagrał Maciej Jeleń a Kamil w sytuacji sam na sam z bramkarzem minął bramkarza i strzelił do pustej bramki, tak więc do przerwy 1:1.

Po zmianie stron na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać bo już 8 minut po wznowieniu gry Robert Rojek przeprowadził indywidualną akcję prawą stroną póżniej dograł do Piotra Cieciery a ten strzelił do pustej bramki. Prowadzenie naszej drużyny nie trwało długo bo tylko jedną minute kiedy to zamieszanie pod naszą bramką wykorzystał jeden z zawodników z Zatora. W 62 mincuie kolejny raz wychodzimy na prowadzenie,  Bartłomiej Waliczek zagrywa piłkę do Macieja Jelenia a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. Bramkę na 4:2 w 75 minucie strzelił Piotr Cieciera kiedy to po indywidualnej akcji prawą stroną minął rywala i strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza była to druga bramka tego zawodnika w tym meczu. W 85 minucie przepiękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Marcin Baran.

Nasza drużyna po tej wygranej zapewniła sobie 6 miejsce w tabeli. Nasz zespół może się pochwalić również tym że w tej rundzie nie przegrali meczu na własnym terenie (5 spotkań - 4 wygrane i 1 remis)