Zczuba.tv

Aktualności

Dramatyczny mecz w Gorzowie!

• autor: messi1906, 2013-06-01 20:13

W 19 kolejce A Klasy Seniorów, LKS Gorzów zremisował z Strumieniem Polanką Wielką 3:3.

2:3 - 87min.

3:3 - 92min.- Kamil Ozimina (Rzut Karny)

Od samego początku Gorzowianie rzucili się do ataku , już w 3 minucie mecz zostali wynagrodzeni podyktowanym rzutem karnym po faulu na Łukaszu Opitku.

Do rzutu karnego podszedł Kamil Ozimina i było 1:0.

Strzelona bramka pozytywnie podziałała na zawodników z Gorzowa którzy dalej atakowali i w 12 minucie faulowany tuż za polem karnym był Łukasz Szyjka , do rzutu wolnego podszedł Bartłomiej Waliczek i strzałem w samo okienko bramki zdobył fenomenalną bramkę i wynik zmienił się na 2:0.

Gorzowianie dalej atakowali i stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki , najlepszą sytuację miał tuż przed przerwą Łukasz Szyjka który z 5 metrów strzelił prosto w bramkarza gości i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Na drugą połowę drużyna Polanki wyszła mocno zmotywowana z myślą że odrobią straty i stwarzali sobie bardzo dużo okazji jednak nie przynosiły one skutków w postaci bramek gdyż bardzo dobrze bronił Tomasz Opitek.

Jednak w 78 minucie meczu zawodnicy z polanki przeprowadzili kluczową akcję i zdobyli gola na 2:1.

Gorzowianie załamali się i oddali inicjatywę drużynie gości i 4 minuty po honorowej bramce goście wyrównali szybko z 2:0 stało się 2:2.

Polanka ruszyła do ataku nie poprzestając na remisie i 4 minuty przed zakończeniem meczu strzelili bramkę na 2:3.

W ostatnich chaotycznych atakach Gorzowianie zostali wynagrodzeni rzutem karnym, gdyż ewidentnie faulowany był Marcin Baran , ponownie karnego z zimną krwią wykorzystał Kamil Ozimina i musimy pocieszyć się 1 punktem, gdyż mogło nie być żadnego.

Dodajmy że brakowało nam Łukasza Adamczyka. Tomasz Opitek potencjalny napastnik musiał stanąć między słupkami.

Za tydzień najważniejszy mecz całego sezonu. Jedziemy do Bobrku.

Miejmy nadzieje że chłopaki się nie załamią.