W ostatniej kolejce rundy jesiennej Gorzów zremisował z Harmężami 1:1.

Bramkę zdobył Bartłomiej Waliczek

Zagraliśmy w następującym składzie:

Zamarlik- M.Baran, Czopek, Wróbel, Wilczak - Ł.Opitek (75 Wesecki), Chlebowski, Waliczek, T.Opitek ( 80 Ryska) - Siwoń, Burza

Teraz wszystkie kluby czeka blisko półroczna przerwa w rozgrywkach.

Na półmetku rozgrywek Gorzów zajmuje doskonałe 3 miejsce. Najlepsze jak do tej pory w historii gry na boiskach A-klasy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Soły Łęki, która pokonała wszystkich rywali, zdobywając komplet pkt. Tylko kataklizm w przerwie zimowej może spowodować, że zaprzepaszczą ogromną okazję awansu. W zupełnie odmiennych nastrojach rundę kończą gracze Zaborzanki. Zamykają oni bowiem tabelę z dorobkiem zaledwie 6 pkt.

Wracając do drużyny z Gorzowa można by tą rundę podzielić na 3 etapy:

Pierwszy etap:

Początek rundy to bardzo trudny terminarz (m.in  Łęki, Bobrek, Zator oraz Jawiszowice) w konsekwencji po 4 kolejkach zdobywamy zaledwie 2 pkt.

Drugi etap:

Przełomem okazał się mecz w Rajsku, gdzie od pierwszej minuty pewnie prowadziliśmy w konsekwencji zdecydowane zwycięstwo 5:2. W dalszej kolejności przyszły zwycięstwa z Grojcem , Zaborzem czy Witkowicami. Cztery zwycięstwa i 12 pkt wywindowały nas na dobre 3 miejsce.

Trzeci etap:

Wszyscy liczyliśmy na kolejne zwycięstwa. Niestety rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Porażka w Kętach , Polance oraz remis u siebie z Harmężami sprawił że rundę kończymy z małym niedosytem.

W 11 spotkaniach zdobyliśmy 16 pkt, stosunek bramek 20:14. Najlepszymi strzelcami w naszej drużynie okazali się  Burza oraz Waliczek strzelając zgodnie po 6 bramek.